Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Sada na balónikovú girlandu Vianoce - Amscan

Výrobca: Amscan
Súprava na výrobu balónikovej girlandy v dúhových farbách. Sada obsahuje 66 balónikov, obojstranné lepiace terčíky, pásku na balónikovú girlandu a konfety. Set vystačí na najmenej 2 m balónikové girlandy. Môžete si prikúpiť kusové dekoračné balóniky z našej ponuky a girlandu si rozšíriť až na 4m, čo je dĺžka pásky na girlande, ktorá je pribalená v sade.
SKU: 194099056939
Gtin: 0194099056939
Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
€25,16 s DPH
i h
Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

Balóny boli vždy základnou zložkou dekorácie pre každú príležitosť, avšak v poslednom čase balónové girlandy a balónové inštalácie explodovali ako balón. Dekoratéri začali rozvíjať prepracované, sofistikované a luxusné dekorácie, oblúky a art form foto-kútiky. Teraz si môžete vytvoriť štýlové balónikové girlandy priamo na Vašej party s využitím našich kvalitných balónikových girlandových sád. Všetky myslenia, navrhovania a styling boli vykonané pre vašu jedinú úlohu; naplniť a nafúknuť.

Sady obsahujú všetko, čo potrebujete na vytvorenie profesionálnej girlandy s minimálnym rozmerom 2 m. Každá sada obsahuje farebne ladené balóniky rôznych veľkostí 30x 13 cm, 28x 28 cm, 6x 21 cm, 2x 33 cm. Ďalej obsahuje 4m pásku na giurlande a 2x platničku gélových lepíkov

Len za 45 minút budete mať ohromujúcu balónikovú girlandu v jednom z našich dizajnových farebných rozsahov pripravených byť hrdo vystavený ako úžasná dekorácia.

Súprava obsahuje:

66 ks balónikov
konfety
pásku na balónikovú girlandu
gélové lepíky
jednoduchý obrázkový návod

Štítky produktu