Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA na výdajne GLS ZADARMO - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  Súprava helium a balóniky - Harry Potter

  Výrobca: Party Factory
  Nechajte hovoriť balóniky, pretože kúzlo a ľahkosť balóna nenechajú nikoho ľahostajným. Táto sada s balónovým plynom je ideálna pre výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo tematickej párty pre veľkých fanúšikov obľúbenej série. Nádhernej výzdobe a úspešnej tematickej párty už nič nestojí v ceste. Nechajte rozžiariť oči svojho oslávenca a jeho hostí.
  SKU: 4260771340095
  Gtin: 4260771340095
  Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
  €57,16 s DPH
  Vaša cena: €50,30 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

  Kompletné balenie pestrého balónika
  3 fóliové balóniky majú každý priemer 45 centimetrov a zobrazujú protagonistov Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovú, rovnako ako dobromyseľného domáceho škriatka Dobbyho a znak Chrabromil. Červené a žlté latexové balóniky, každý s priemerom 25 centimetrov, majú tiež znak Chrabromil a známy triediaci klobúk z Rokfortu. Farebné balóniky sú ideálne na výzdobu narodeninového stola. Súprava obsahuje aj 200 litrovú jednorazovú balónovú plynovú fľašu s vhodným plniacim ventilom a 100 metrov bielej balónovej šnúry. To vám určite poskytne wow efekt.

  Otvárací ventil je potrebné úplne otvoriť, aby ste zabránili zbytočnému úniku hélia.

  Upozorňujeme, že po prvom otvorení fľaše môže malé množstvo uchádzať aj po úplnom uzavretí ventilu.

  Možno plniť héliom alebo vzduchom
  Balóniky sú dodávané nenaplnené a je možné ich behom chvíľky nafúknuť dodaným héliom. Otvor balónika jednoducho nasadíte na ventilček dodaný s plynovou fľašou, ľahko ho ohnete smerom dole a balónik sa naplní takmer automaticky. Fóliové balóniky lietajú niekoľko dní, latexové dokonca až 10 hodín, takže si ich užite obzvlášť dlho.

  Sdada obsahuje:

  Héliová fľaša - 200 litrov hélie
  9 x balónik
  Stuha
  Plniaci ventil