Strieborná fólia pre dekoráciu priestoru a fotopozadia, ideálna na vyzdobenie narodeninovej alebo silvestrovskej párty, plese alebo dokončenie balónovej dekorácie. Vďaka tejto obojstrannej fólii môžete elegantne vytvoriť foto pozadie pre Váš luxusný foto kútik. Rozmery fólie sú 0,8 x 25 m.
Zlatá fólia so saténovým matom, určená na dekoráciu priestorov a fotopozadia, ideálna na vyzdobenie narodeninovej alebo silvestrovskej párty, plese alebo dokončenie balónovej dekorácie. Vďaka tejto obojstrannej fólii môžete elegantne vytvoriť foto pozadie pre Váš luxusný foto kútik. Rozmery fólie sú 0,8 x 25 m.
Flašovo zelený hliníkový záves do dverí alebo na ozdobu priestoru, ideálny pre vyzdobenie narodeninovej alebo silvestrovej párty, plesu alebo na kompletizáciu balónovej dekorácie. S týmto párty závesom môžete rýchlo a elegantne vytvoriť fotografické pozadie pre Váš foto kútik. S týmto jednoduchým párty doplnkom dotiahnete každú oslavu k dokonalosti. Rozmery 100 x 200 cm.
Opakovateľné látkové obrúsky v čiernej farbe Vám pomôžu pri vytvorení dekorácie na stôl. Môžete ich použiť na slávnostných hostinách, svadbách, v cukrárni alebo na Vianočnom alebo Silvestrovskom stole a iných udalostiach.
Čelenka s čiernym látkovým volánom a číslom 60, zdobená perlami. Určite ju využijete ako doplnok pri oslave narodenín alebo do narodeninového fotokútiku. Celkový rozmer je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 50, zdobená perličkami. Určite ju využijete ako doplnok pri oslave narodenín alebo do narodeninového fotokútika. Celkový rozmer je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s čiernym látkovým volánom a číslom 40, zdobená perlami. Určite ju využijete ako doplnok pri oslave narodenín alebo do narodeninového fotokútika. Celkový rozměr je približne 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla je približne 5,3 cm.
Čelenka s čiernym látkovým volánom a číslom 30, zdobená perlami. Určite ju využijete ako doplnok pri oslave narodenín alebo do narodeninového fotokútika. Celkový rozmer je približne 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla je približne 5,3 cm.
Čelenka s čiernym látkovým volánom a číslom 18, zdobená perlami. Určite ju využijete ako doplnok pri oslave narodenín, alebo do narodeninového fotokútika. Celkový rozmer je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Akrylátová dekorácia na tortu s nápisom Happy Birthday v čiernej farbe, ktorá ozdobí ako menšie, tak väčšie torty. Jej univerzálna veľkosť cca 16,5 x 18 cm zaručí, že bude pekne viditeľná na torte, ale umožní pridať aj ďalšie dekoračné prvky.
Papierový party obrus s potlačou čiernych mašličiek na dekoráciu oslavy narodenín, výročia alebo rozlúčky so slobodou. Tento obrus je vyrobený z pevnej, ale jemne vyzerajúcej papierovej látky, ktorá ozdobí a zároveň ochráni váš stôl. Rozmery 180 x 120 cm postačia na jeden klasický stôl.
Papierové tanieriky v krémovej farbe s potlačou čiernych mašličiek a nápisom Happy Birthday pre výzdobu oslavy narodenín. Tanieriky sú vyrobené z papiera a ich veľkosť 24 cm je prispôsobená na umiestnenie poriadneho kusu torty alebo ďalšieho menšieho tanierika na doladenie výzdoby. Balenie obsahuje 6 kusov.
Papierové poháre v krémovej farbe s potlačou čiernych mašličiek na dekoráciu oslavy narodenín, výročia aj rozlúčky so slobodou. Poháre sú vyrobené z papiera a ich objem je 220 ml. Balenie obsahuje 6 kusov pohárov.
Dlhé dortové sviečky v béžovej farbe so zlatou základňou. Ozdobí narodeninový dort akéhokoľvek veľkosti, prípadne aj narodeninový Cupcake. Dĺžka sviečok je 14 cm a balenie obsahuje celkom 12 kusov.
Dekoračná fóliová bublina s fialovým nádychom, ktorá je transparentná a vhodná na nafukovanie héliom alebo vzduchom. Vyzerá skvelo v balónovej dekorácii, môžete ju tiež naplniť periečkami, konfetami alebo ďalšími balónmi. Na túto bublinu môžete tiež nalepiť špeciálne samolepky na balóny. Veľkosť je cca 40 cm. Tento balónek nemá samotný uzáver, je teda nutné ju zaviazať na uzol alebo zataviť.
Biele párty okuliare v tvare srdiečok, zdobené perličkami, sú ideálne pre foto kútik, dievčenskú oslavu narodenín alebo ako doplnok pre rozlúčku so slobodou.
Ružové párty okuliare v tvare srdíčka, zdobené perličkami, určite sa hodia tak pre fotokútik, ako pre dievčenskú oslavu narodenín, alebo ako výbava pre rozlúčku so slobodou.
Piňatá v tvare farebnej dúhy, je skvelou voľbou na narodeninovú oslavu, piňatu stačí naplniť sladkosťami, zavesiť a potom už si iba užiť srandu pri zbieraní sladkostí. Piňat, ktoré sú tradične súčasťou mexickej kultúry, sa dnes používajú ako zábavná činnosť po celom svete. Veľkosť piňaty je cca 55 x 35 cm.
Papierová dekorácia vhodná ako na tematickú párty v štýle Oktoberfest, tak na dekoráciu narodenín alebo oznámenie pohlavia bábätka. Rozeta má veľkosť 40 cm a je vyrobená z modrého hodvábneho papiera.
Luxusné obrúsky, vhodné na svadobnú dekoráciu stola ale aj narodeninové párty alebo inú oslavu. Veľkosť 40 x 40 cm, balenie 20 ks. Svojou pevnosťou a štruktúrou dokonale nahrádzajú textilné obrúsky a sú ideálne na slávnostné príležitosti. Obrúsky sú príjemné na dotyk a majú skvelé vlastnosti pre skladanie, sú pevné a vo vnútri hebké. Zostáva pevný aj za mokra.
Profesionálne dekoračné latexové balónky v modro-fialovej farbe a odtieni Standard Periwinkle, v veľkosti 30 cm/12". Tieto balónky značky Kalisan sú kulaté, pevné a vhodné pre balónkovú výzdobu a profesionálne použitie. Nepraskajú, sú neprůhľadné a nemajú tmavé zakončenie a majú predlžený krk pre lepšie zaväzovanie. Balónky môžete nafúknuť vzduchom alebo héliom. Balenie obsahuje 100 ks balónkov.
Party čelenka vo tvare rohu jednorožce, dozdobená jemným volánkom a zlatými koketami, urobí radosť každej dievčatku, ktorá má rada jednorožce. Všetko je pripevnené na jemnú ružovou čelenku. Ideálny doplnok k karnevalovému kostýmu, ktorý by ste ho chceli ale aj na narodeninovú párty alebo len ako darček.
Jemná lila šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná čierna šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlomodrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná fľaškovo zelená šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná medená šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná tmavá staroružová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlo ružová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlohmlovo modrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná šalviová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná modrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Strieborná tyč na rozbíjanie narodeninovej piňaty. Tyč je pokrytá holografickou fóliou a nazdobená pre čo najväčší efekt pri tejto hre. Celková dĺžka tyče je 40 cm.
Fóliový balónik v tvare srdca, určený na dekoráciu Valentínskych girland a ako doplnok pre valentínske a svadobné fotokútiky. Červené srdce je určené na nafukovanie vzduchom a slamka na nafúknutie je súčasťou balenia. Balónik má samo uzáver a špeciálne očká na pripevnenie na dekoráciu. Veľkosť balónika po nafúknutí je 73 x 72 cm.
Papierové krabičky na drobné pozornosti, sladkosti alebo popcorn. Vhodné na narodeninovú oslavu, valentínsky filmový večer alebo párty s filmovou tematikou. Rozmery krabičiek sú 11 x 11 x 15.5 cm., kam sa Vám pohodlne zmestí cca 0,9 litra popcornu.
Nafukovacia mozaika, vďaka ktorej je možné vytvoriť dokonalé foto pozadia do fotokútiku. Mozaiku môžete použiť aj na iné dekorácie. Hodí sa na všetky typy osláv, ako je veľká oslava narodenín, firemné večierky a eventy ale aj na svadbách. Jemne ružová farba na jednej strane s matnou a na druhej pastelovou úpravou. Veľkosť 72 x 143 cm.
Saténová stuha v hrdzive oranžovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v šalviovo zelenej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v hmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha světle staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha vtmavej staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v púdrovo ružovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v studene zlatej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v broskyňové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,25 centimetra. Stuhy je možné tiež kombinovať s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočnej tabule.
Saténová stuha v svetlohmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Policajné kovové putá s dvoma klíčkami, ako doplnok pre party uniformu, alebo ako zabezpečenie nezdolného ženícha na rozlúčke so slobodou, hen party. Týmto jednoduchým párty doplnkom, dotiahnete každú oslavu k dokonalosti.
Saténová stuha v fľaškovo zelenej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v svetlohmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v hrdzive oranžovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v fľaškovo zelenej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v šalviovo zelenej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v studene zlatej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v svetlohmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v hmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha světle staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha vtmavej staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v púdrovo ružovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Saténová stuha v broskyňové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra. Stuhy je možné tiež kombinovať s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočnej tabule.
Saténová stuha v šedobielej farbe pripomínajúca biele zlato, na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 2,5 centimetra.
Podarený havajský veniec zložený z veľkých, pastelových kvetov. Tento Havajský veniec sa určite nestratí na žiadnej Havajskej party, letnom večierku, alebo karnevale. Celkový obvod je cca 1,2 metra.