Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

O nás

Vitajte na našej stránke BalonkyPraha.cz!

Sme radi, že ste nás navštívili a radi vám predstavíme náš príbeh, ktorý stojí za našou firmou.

Začalo to v roku 2006, kedy sa náš zakladateľ Petr Čermák rozhodol, že chce priniesť radosť a krásu do životov ľudí prostredníctvom balónikov a dekorácií. Bol to sen, ktorý sa postupne premenil na realitu vďaka našej vášni pre kreativitu, inovácie a neustále zdokonaľovanie.

Našimi ideálnymi zákazníkmi sú firmy, reštaurácie, umelecké agentúry, usporiadatelia plesov, maturanti, rodičia a jednoducho všetci, ktorí radi oslavujú. Prečo práve oni? Pretože vieme, že práve títo ľudia hľadajú niečo unikátne a originálne pre svoje akcie a my sme tu, aby sme im to poskytli.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Je to kombinácia našej kreativity, odborných znalostí a spolupráce s poprednými českými balónikovými dekoratérmi. Pravidelne absolvujeme kurzy a školenia tak v Českej republike, ako aj v zahraničí, aby sme boli vždy v obraze najnovších trendov a techník.

Naše balóniky pochádzajú z Malaizie (Everts) a Talianska (Gemare), čo zaručuje ich vysokú kvalitu. Vďaka tomu, že si dovážame vlastné balóniky, môžeme ponúknuť veľmi príjemné ceny.

Kreatívne navrhujeme dekorácie s gráciou a sviežim nápadom, nebojíme sa riskovať a vždy dodržíme slovo. Zaistíme nielen balónové dekorácie a potlače, ale aj umelcov a techniku pre akcie.

Takže prečo si vybrať práve nás? Pretože sme tím nadšencov, ktorí milujú svoju prácu a chcú priniesť radosť do vášho života prostredníctvom našich balónikov a dekorácií. Sme priateľskí, spoľahliví a profesionálni – to je Balóniky Praha.

Neváhajte a využite naše služby pre PARTY, SVATBY, PLESY či EVENTY... Tešíme sa na spoluprácu s vami!