Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Doprava a platba

Možnosti dopravy

GLS Kuriérska služba a ParcelShop

 

GLS Kuriérska službaGLS Výdajné miesta
5 Eur4 Eur

 

Pri objednávke nad 130 Eur je doprava zadarmo.

Pre doručenie objednávok dopravcom v hodnote pod 17 Eur, účtujeme balné vo výške 4 Eur. Ak sa rozhodnete zaplatiť za tovar v okamihu jeho prevzatia (na dobierku ) zaplatíte navyše 1,75 Eur k cene dopravy.

Sledovanie stavu doručenia balíka GLS nájdete na gls-group.com vpravo na stránke „Sledovanie zásielok“ a zadaním čísla balíka.

V deň expedície Vám pošleme SMS a e-mail s oznámením o expedícii, kde bude uvedené číslo balíka a kontakty na špedičnú firmu. Ak nebudete zastihnutí, môžete špedičnú službu sami telefonicky kontaktovať alebo tak urobí priamo špedičná služba a dohovoríte si nový termín dodania.
Poprípade si môžete vyzdvihnúť zásielku osobne, ak je to pre vás výhodné, v príslušnom regionálnom depe (po telefonickom dohovore).

V deň doručenia Vás bude kontaktovať vodič, ktorý Vám vezie tovar alebo vám dorazí SMS o pripravení tovaru na vyzdvihnutie vo výdajnom mieste.

 


 

Možnosti platby

 

DOBIERKA - 1,75 Eur

Dobierka je platba v hotovosti pri prevzatí zásielky od doručovateľa alebo vo výdajnom mieste pobočky ParcelShop. Ide o najjednoduchší a najrýchlejší spôsob úhrady.

 

BANKOVÝM PREVODOM - zadarmo

Tovar zaplatíte vopred bankovým prevodom peňazí z vášho účtu na náš. Pokiaľ zvolíte tento spôsob platby, automaticky vám na email zašleme potrebné údaje na prevod peňazí. Pozor, tovar je rezervovaný 5 pracovných dní, potom sa automaticky uvoľní na ďalší predaj. Po tomto termíne neručíme za kompletnosť objednávky.

 

KARTOU on-line - zadarmo

Za tovar zaplatíte ihneď po dokončení nákupu v eshope prostredníctvom vašej platobnej karty. Karta musí mať povolené transakcie na internete.

 


 

Dodacie lehoty

 

V našom e-shope môžete objednať iba tovar ktorý máme skladom, tým zaručujeme okamžitú dostupnosť. Sklad sa aktualizuje každých 60 minút a pokiaľ by Vás u posledného kusu niekto predbehol, náš sklad Vám to dá čo najrýchlejšie vedieť a ponúkne alternatívu.
Dostupnosť tovaru SKLADOM - tovar odosielame v ten istý pracovný deň do 12:00 (Dodanie je potom 2 - 3 pracovné dni podľa dopravcu, osobné vyzdvihnutie je možné ihneď.)

  • od objednania (pri platbe na dobierku, alebo on-line kartou)
  • od pripísania peňazí na náš bankový účet (pri platbe bankovým prevodom)

Dostupnosť tovaru NA OTÁZKU - tovar nie je možné objednať, ale môžete sa o jeho dostupnosti informovať u našich pracovníkov a prípadne si ho zablokovať.

 

Rezervácia tovaru

Tovar je od objednania rezervovaný 5 pracovných dní, potom neručíme za kompletnosť objednávky. Pokiaľ potrebujete tovar rezervovať na dlhšiu dobu, jednoducho odpovedzte na potvrdzovací mail a povedzte termín do kedy chcete objednávku na predajni, alebo na odoslanie rezervovať.

 


 

Výhody pre registrovaných

 

Registráciou na našich stránkach, získate mnoho výhod, ktoré sa hodia:

  • Možnosť využiť zľavové akcie určené iba pre zaregistrovaných zákazníkov.
  • Prehľad všetkých Vašich objednávok aj niekoľko rokov späť.
  • obľúbené produkty
  • rýchle objednávky

A mnoho ďalších výhod.