Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Závesné lampióny červené 3 ks - 24,1 cm

Nechajte svoju oslavu alebo udalosť zažiariť s týmito farebnými závesnými lampiónmi vo veľkosti 24,1 cm! Tento jedinečný lampión je dokonalou dekoráciou na akúkoľvek príležitosť a pridá šmrnc a zábavu do vášho priestoru. Možno ho použiť na rôznych akciách, ako sú tematické oslavy, lampiónové sprievody, karnevaly alebo len tak pre radosť.
152,90 Kč bez DPH
Výrobca: Amscan
SKU: 013051314828
Číslo dielu výrobcu: D-14
Gtin: 0013051314828
11 skladom
Termín dodania Tovar skladom je možné ihneď odoslať.
+ -

Nechajte svoju oslavu alebo udalosť zažiariť s týmito farebnými závesnými lampiónmi vo veľkosti 24,1 cm! Tento jedinečný lampión je dokonalou dekoráciou na akúkoľvek príležitosť a pridá šmrnc a zábavu do vášho priestoru. Možno ho použiť na rôznych akciách, ako sú tematické oslavy, lampiónové sprievody, karnevaly alebo len tak pre radosť.

Ak hľadáte originálny a kreatívny spôsob, ako urobiť zo svojej párty nezabudnuteľnú udalosť, potom je tento závesný lampión ideálnou voľbou. Nielenže dodá vašej oslave farebnosť a život, ale aj vytvorí útulnú atmosféru vďaka jeho jemnému svetlu.

 

Tento lampión má nasledujúce skvelé vlastnosti:

 

1. Atraktívny dizajn: dodá vašej dekorácii jedinečnosť a pôvab. Je to skvelý konverzačný kúsok, ktorý upúta pozornosť každého hosťa.

2. Univerzálne použitie: Možno ho použiť na rôznych akciách, ako sú tematické oslavy, lampiónové sprievody, karnevaly alebo len tak pre radosť.

3. Jednoduchá inštalácia: Lampión sa ľahko skladá do malého balenia, takže ho môžete prenášať a skladovať bez problémov. Jeho zavesenie je tiež veľmi jednoduché vďaka praktickému háčiku na vrchu.

4. Vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie: Lampión je vyrobený z odolného materiálu, ktorý znesie aj náročnejšie podmienky. Je teda vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru.

5. Skvelý pomer cena/kvalita: Závesný lampión ponúka nielen štýlovú dekoráciu, ale aj dlhú životnosť za rozumnú cenu.

 

Nenechajte si ujsť šancu obohatiť svoju oslavu či udalosť o tento krásny a veselý závesný lampión! Urobte svoj večer nezabudnuteľným a objednajte si ho ešte dnes!

 

Balenie: 3 ks

Veľkosť: 24,1 cm

Špecifikácie Produkty
Názov atribútu Hodnota atribútu
Materiál Papír
Štítky produktu