Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Sada na Balónovů girlandu Čierno-zlatá - 78 ks

Výrobca: Balonky Praha
Sada pre výrobu balónové girlandy v zlatočiarnej farbě. Sada obsahuje 78 balónikov, obojstranné lepiace terčíky, pásku na balónkové girlandy. Set vystačí na najmenej 3m balónové girlandy. Môžete si prikúpiť kusovej dekoračné balóniky z našej ponuky a girlandu si rozšíriť až na 5m, čo je dĺžka pásky na girlandu, ktorá je pribalená v sade.
SKU: 0748367931017
Dostupnosť: Posledné kusy skladom
€19,56 s DPH
i h
Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

Balóny boli vždy základnou zložkou dekorácie pre každú príležitosť, však v poslednom čase balónové girlandy a balónové inštalácie explodovali ako balón. Dekoratéri začali rozvíjať prepracované, sofistikované a luxusné dekorácie, oblúky a art form foto-kútiky. Teraz si môžete vytvoriť štýlové balónové girlandy priamo na Vašej párty s využitím našich kvalitných a balónikové girlandových sád. Všetky myslenia, navrhovanie a styling boli vykonané pre váš jediný úlohu; naplniť a nafúknuť.
Naše sady boli starostlivo spracované a starostlivo testované, aby sa zabezpečilo, že máte úplne všetko, čo potrebujete k vytvoreniu profesionálnej girlandy o minimálnom rozmere 3 m. Každá sada obsahuje farebne ladené balóniky s rozmermi od 15 cm do 28 cm.

Za púhych 45 minút budete mať ohromujúci balónikovej girlandu v jednom z našich dizajnových farebných rozsahov pripravených byť hrdo vystavený ako úžasná dekorácia.

Sada obsahuje:

78 ks balónikov
pásku na Balónikové girlandu
obojstranné samolepiace terčíky
jednoduchý obrázkový návod

Štítky produktu