Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA na výdajne GLS ZADARMO - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  4D Fóliový balónik Stegosaurus zelený - 92 x 58 cm

  Výrobca: Party Pal
  4D Fóliový balónik Stegosaurus - 92 x 58 cm s pohyblivými časťami a dokáže stáť: dokonalý darček pre milovníkov dinosaurov a oslavy! Predstavujeme Vám tento úžasný fóliový balónik v tvare Stegosaurusa, ktorý je pripravený ohromiť všetkých milovníkov týchto úžasných stvorení. Tento balónik je ideálnym doplnkom na oslavu narodenín, dekoráciu izby alebo ako pomocník pri doladení balónkovej dekorácie. Či už hľadáte originálny darček pre svojich blízkych alebo chcete urobiť radosť sebe, tento balónik je tou pravou voľbou!
  SKU: 6665574603626
  Gtin: 6665574603626
  Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
  €3,80 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.
  4D Fóliový balónik Stegosaurus - 92 x 58 cm s pohyblivými časťami a dokáže stáť: dokonalý darček pre milovníkov dinosaurov a oslavy! Predstavujeme Vám tento úžasný fóliový balónik v tvare Stegosaurusa, ktorý je pripravený ohromiť všetkých milovníkov týchto úžasných stvorení. Tento balónik je ideálnym doplnkom na oslavu narodenín, dekoráciu izby alebo ako pomocník pri doladení balónkovej dekorácie. Či už hľadáte originálny darček pre svojich blízkych alebo chcete urobiť radosť sebe, tento balónik je tou pravou voľbou!  1. Originálny dizajn: Tento balónik ohromí každého, kto ho uvidí. Je to skvelý spôsob, ako upútať pozornosť a urobiť dojem na Vašich hostí.

  2. Univerzálne použitie: Balónik sa hodí ako darček alebo dekorácia pre oslavu narodenín, tak ako pomocník pri doladení balónkovej dekorácie.

  3. Nafukovanie vzduchom: Dinosaurus je určený na nafúknutie iba vzduchom. Končatiny sa nafukujú zvlášť.

  4. 100% recyklovateľný: Balónik je vyrobený z materiálov, ktoré sú 100% recyklovateľné, takže môžete byť istí, že svojim nákupom prispievate k ochrane životného prostredia.

  Nečakajte dlhšie a objednajte si tento 4D Fóliový balónik Stegosaurus - 92 x 58 cm ešte dnes! Urobte radosť sebe aj svojim blízkym týmto originálnym a očarujúcim darčekom.

  Veľkosť: 92 x 58 cm

  Balenie: 1 ks.
  Špecifikácie Produkty
  MateriálFólie
  Velikost fólie90 - 109 cm
  Štítky produktu