Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA ZDARMA OD 65 EUR - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  Potlač balónikov

   

   Reklamná aj darčeková potlač balónikov latexových aj fóliových. Tlačíme od 100 ks na latexové a 10 ks na fóliové balóniky.

  Ponúkame plnofarebnú potlač fóliových balónikov z oboch strán, tlačíme od 100 ks.

  >  folie

  Potlač na
  fóliové balóniky

  Podrobnosti tu >

  latex

  Potlač na
  latexové balóniky

  Podrobnosti tu >  Fóliové balóniky s potlačou a logom - Sieťotlač (1 farba), Digitálna tlač (plnofarebná)

  Sme prví v Českej republike, ktorí začali tlačiť na fóliové balóniky zákazkovú potlač podľa priania klienta. Oproti klasickým latexovým balónikom sú fóliové balóniky zaujímavejšie. Takáto reklama potom získa viac pozornosti a bude mať tak vyšší účinok. Výhodou je, že balóniky vydržia nafúknuté niekoľko dní. Z praxe vieme, že je to zhruba 3 až 5 dní, kedy sa balóniky, plnené héliom, vznášajú. Potom sa postupne začínajú vyfukovať, ale oproti latexovým balónikom vydržia podstatne dlhší čas, čo je ďalším veľkým plusom pre Vašu propagáciu. Vďaka väčšej ploche na potlač balóniky pritiahnu ešte viac pozornosti. Nároky na využitie hélia do fóliových balónikov sú podobné, ako do klasických latexových, nemusíte sa teda obávať vysoké ceny za plnenie héliom.

  Objednanie potlače a technologický postup

  Ak ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme aj cenovú kalkuláciu podľa vášho dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania. Potlač na balóniky vykonávame metódou sieťotlače (od 10 ks) alebo digitálnej tlače (pre série od 90 ks). Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik pri tlači pevne priľne k tlačovej ploche, vďaka tomu sú texty kvalitné a sýte.

  Na ktoré balóniky tlačíme

  • Balonček 43 až 50 cm kruh (sieťotlač od 10 ks, digitácia tlač od 100 ks)
  • Balonček 45 cm hviezda (sieťotlač od 10 ks)
  • Balonček 43 až 50 cm srdce (sieťotlač od 10 ks, digitácia tlač od 100 ks)

    

   

  Ponuka reklamnej potlače balónikov

  • jednofarebná tlač z jednej strany, jednofarebná tlač z dvoch strán
  • Digitálna plnofarebná tlač z oboch strán
  • typ fóliového balónika (17", 45 až 50 cm): kruh, hviezda, srdce


  Cenovú kalkuláciu nemožno 100% stanoviť dopredu. Po zaslaní všetkých potrebných údajov Vám vytvoríme predbežnú cenovú kalkuláciu. Na všetkom sa dá dohodnúť, vždy sa Vám budeme snažiť maximálne vyhovieť a venovať. Nutnosťou je zaslať grafický návrh v krivkách a počítať s potlačovou plochou 30 x 30 cm. Samotnú potlač potom vykonávame už od 10 ks fóliových balónikov. Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.


  Čím viac balónikov sa tlačí, tým je cena nižšia.  Potlač latexových balónikov

  Nešpecializujeme sa len na balóniky a balónikové dekorácie, ale aj na potlač balónikov. Sú vhodné predovšetkým pre firemné prezentácie, už sme sa stretli aj s dopytom pre osobné využitie. Tú naozaj platí, že za málo peňazí, veľa muziky. Ide o veľmi efektnú a nápaditú formu prezentácie. Reklamné balóniky priťahujú pozornosť a sú veľmi dobre prijímané verejnosťou. Či už sa bude jednať o promo darček alebo si z balónikov napríklad necháte zostaviť dekorácie na firemné akcie, môžete si hoci istí, že balóniky s vaším potlačou budú mať úspech a účinok. Naše balóniky patria na trhu k tým najlepším. Sú špičkové kvality, vyrábané z prírodného kaučuku, zdravotne nezávadné. Navyše sú tiež šetrné k prírodnému prostrediu, pretože sú 100% biologicky rozložiteľné.

  Na ktoré balóniky tlačíme

  • Balončeky 26 cm pastelové a metalické (od 100 ks)
  • Balóniky 25 cm srdce (1/0) (od 100 ks)
  • Balončeky 28 cm metalické (od 100 ks)
  • Balončeky 30 cm pastelové, kryštalické a metalické (od 100 ks)
  • Balončeky 33 cm pastelové, kryštalické (od 100 ks)
  • Balončeky 48 cm pastelové (1/0) (od 50 ks)
  • Balončeky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
  • Balončeky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

  Objednanie potlače a technologický postup

  Ak ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme aj cenovú kalkuláciu podľa vášho dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania. Potlač na balóniky vykonávame metódou sieťotlače. Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik je pri tlači nafúknutý, vďaka tomu sú logá a texty kvalitné a sýte. Dodacia lehota je 5 – 10 pracovných dní, radi ale vyhovieme vášmu individuálnemu prianiu.

  Ponuka reklamnej potlače balónikov

  • jednofarebná tlač z jednej strany, jednofarebná tlač z dvoch strán
  • dvojfarebná tlač z jednej strany, dvojfarebná tlač z dvoch strán
  • až osemfarebnú potlač
  • potlač balónika z piatich strán

  Cenník reklamnej potlače balónikov

  Cena balónika s reklamnou potlačou sa odvíja od typu a veľkosti zvoleného balónika, počtu potlačených strán, počtu úžitkových farieb, a predovšetkým od počtu kusov. V tomto prípade teda nemožno stanoviť pevnú cenu. Avšak odporúčame objednávku potlače balónikov od tisíc kusov a viac, ceny sú potom ešte priaznivejšie. Samozrejme ale vykonáme potlač aj na menší počet kusov. Radi vám pomôžeme vybrať z mnohých tvarov a kvalitných farieb tú najlepšiu potlač. Nezáväzne a zadarmo vám vytvoríme ako návrh potlače, tak cenovú kalkuláciu. Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

  Referencie

  Za dobu našej existencie sme potlačili už pekný riadok balónikov, nižšie nájdete niektoré z našich prác.