Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Potlač balónikov

Reklamná aj darčekový potlač balónikov latexových aj fóliových. Tlačíme od 20 ks na latexové a 1 ks na fóliové balóniky. Reklamné balóniky za nízke ceny do niekoľkých dní.

Novo môžete malosériovej potlačami do 300 ks, objednať online v sekcii - Balóniky s vlastnou potlačou.folie

Potlač na
fóliové balóniky

Podrobnosti zde >

latex

Potlač na
latexové balóniky

Podrobnosti zde >Fóliové balóniky s potlačou a logom

Sme prví v Českej republike, ktorí začali tlačiť na fóliové balóniky zákazkový potlač podľa želania klienta. Oproti klasickým latexovým balónikom sú fóliové balóniky zaujímavejšie. Takáto reklama potom získa viac pozornosti a bude mať tak vyšší účinok. Výhodou je, že balóniky vydrží nafúknuté niekoľko dní. Z praxe vieme, že je to zhruba 3 až 5 dní, keď sa balóniky, plnené héliom, vznášajú. Potom sa postupne začínajú vyfukovať, ale oproti latexovým balónikom vydržia podstatne dlhšiu dobu, čo je ďalším veľkým plusom pre Vašu propagáciu. Vďaka väčšej ploche pre potlač balóniky pritiahnu ešte viac pozornosti. Nároky na využitie hélia do fóliových balónikov sú podobné, ako do klasických latexových, nemusíte sa teda obávať vysoké ceny za plnenie héliom.

Objednanie potlače a technologický postup

Ak ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme tiež cenovú kalkuláciu podľa vašej dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania. Potlač na balóniky vykonávame metódou sieťotlače. Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik pri tlači pevne priľne k tlačovej ploche, vďaka tomu sú texty kvalitné a sýte. Dodacia lehota je 5 - 10 pracovných dní, radi ale vyhovieme vášmu individuálnemu priania.


Na ktoré balóniky tlačíme

 • Balónik 45 až 50 cm kruh (od 5 ks)
 • Balónik 45 až 50 cm hviezda (od 5 ks)
 • Balónik 45 až 50 cm srdca (od 5 ks)
 • Balónik 45 až 50 cm vankúš (od 5 ks)
  folie-hvezda

Ponuka reklamnej potlače balónikov

 • jednofarebná tlač z jednej strany, jednofarebná tlač z dvoch strán
 • dvojfarebná tlač bez sútlače z jednej i oboch strán
 • plocha pre tlač 210 x 297 mm
 • typ fóliového balónika (17 ", 45 až 50 cm): kruh, hviezda, srdce, vankúš

 

 

Cenník reklamnej potlače fóliových balónikov

Cenovú kalkuláciu nedá stanoviť dopredu. Po zaslaní všetkých potrebných údajov Vám vytvoríme predbežnú cenovú kalkuláciu. Na všetkom sa dá dohodnúť, vždy sa Vám budeme snažiť maximálne vyhovieť a venovať. Nutnosťou je zaslať grafický návrh v krivkách a počítať s potlačovať plochou 30 x 30 cm. Samotný potlač potom vykonávame už od 5 ks fóliových balónikov. Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz , či telefonicky na +420 774 008 656.

Ak nechcete čakať na kalkuláciu, môžete si objednať potlač on-line pod týmto odkazom.
Čím viac balónikov sa tlačí, tým je cena nižšia.

 

Potlač latexových balónikov

Nešpecializujeme sa len na balóniky a balónové dekorácie, ale aj na potlač balónikov. Sú vhodné predovšetkým pre firemné prezentácie, už sme sa stretli aj s dopytom pre osobné využitie. Tu naozaj platí, že za málo peňazí, veľa muziky. Ide o veľmi efektné a nápaditou formu prezentácie. Reklamné balóniky priťahujú pozornosť a sú veľmi dobre prijímané verejnosťou. Či už sa bude jednať o promo darček alebo si z balónikov napríklad necháte zostaviť dekorácie na firemné akcie, môžete si byť istí, že balóniky s vaším potlačou budú mať úspech a účinok. Naše balóniky patrí na trhu k tým najlepším. Sú špičkovej kvality, vyrábané z prírodného kaučuku, zdravotne nezávadné. Naviac sú tiež šetrné k prírodnému prostrediu, pretože sú 100% biologicky rozložiteľné.

Na ktoré balóniky tlačíme

 • Balóniky 26 cm pastelové, kryštalické a metalické (od 50 ks)
 • Balóniky 25 cm srdca (1/0) (od 50 ks)
 • Balóniky 28 cm metalické (od 50 ks)
 • Balóniky 30 cm pastelové, kryštalické a metalické (od 50 ks)
 • Balóniky 33 cm pastelové, kryštalické (od 50 ks)
 • Balóniky 48 cm pastelové (1/0) (od 10 ks)
 • Balóniky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
 • Balóniky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

Objednanie potlače a technologický postup

Ak ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme tiež cenovú kalkuláciu podľa vašej dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania. Potlač na balóniky vykonávame metódou sieťotlače. Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik je pri tlači nafúknutý, vďaka tomu sú logá a texty kvalitné a sýte. Dodacia lehota je 5 - 10 pracovných dní, radi ale vyhovieme vášmu individuálnemu priania.

 latex-smajlik

Ponuka reklamnej potlače balónikov

 • jednofarebná tlač z jednej strany, jednofarebná tlač z dvoch strán
 • dvojfarebná tlač z jednej strany, dvojfarebná tlač z dvoch strán
 • až osemfarebný potlač
 • potlač balónika z piatich strán

Cenník reklamnej potlače balónikov

Cena balónika s reklamnou potlačou sa odvíja od typu a veľkosti zvoleného balónika, počtu potlačených strán, počtu použitých farieb, a predovšetkým od počtu kusov. V tomto prípade teda nie je možné stanoviť pevnú cenu. Avšak odporúčame objednávku potlače balónikov od tisícky kusov a viac, ceny sú potom ešte priaznivejšie. Samozrejme ale vykonáme potlač aj na menší počet kusov. Radi vám pomôžeme vybrať z mnohých tvarov a kvalitných farieb ten najlepší potlač. Nezáväzne a zadarmo vám vytvoríme ako návrh potlače, tak cenovú kalkuláciu. Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz , či telefonicky na +420 774 008 656.

Referencie

Za dobu našej existencie sme potlačený už peknú riadku balónikov, nižšie nájdete niektoré z našich prác.