Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Potlač balónikov

Reklamná aj darčeková potlač balónikov latexových aj fóliových. Tlačíme od 100 ks na latexové a od 24 ks plnofarebnú potlač na fóliové balóniky.

 

Potlač latexových balónikov

Nešpecializujeme sa len na balóniky a balónové dekorácie, ale aj na potlač balónikov. Sú vhodné predovšetkým pre firemné prezentácie, už sme sa stretli aj s dopytom pre osobné využitie. Tu naozaj platí, že za málo peňazí, veľa muziky. Ide o veľmi efektnú a nápaditú formu prezentácie. Reklamné balóniky priťahujú pozornosť a sú veľmi dobre prijímané verejnosťou. Či už sa bude jednať o promo darček alebo si z balónikov napríklad necháte zostaviť dekorácie na firemné akcie, môžete si byť istí, že balóniky s vašou potlačou budú mať úspech a účinok. Naše balóniky patria na trhu k tým najlepším. Sú špičkové kvality, vyrábané z prírodného kaučuku, zdravotne nezávadné. Navyše sú tiež šetrné k prírodnému prostrediu, pretože sú 100% biologicky rozložiteľné.

 

Na ktoré balóniky tlačíme

 

 • Balóniky 25 cm srdce (1/0) (od 100 ks)
 • Balóniky 26 cm pastelové a metalické (od 100 ks)
 • Balóniky 30 cm pastelové, kryštalické, chrómové a metalické (od 50 ks)
 • Balóniky 30 cm srdce (1/0) (od 50 ks)
 • Balóniky 33 cm pastelové, kryštalické (od 100 ks)
 • Balóniky 40 cm pastelové a metalické (od 50 ks)
 • Balóniky 48 cm pastelové (1/0) (od 50 ks)
 • Balóniky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
 • Balóniky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

  

 

Objednanie potlače a technologický postup

 

Pokiaľ ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme aj cenovú kalkuláciu podľa vášho dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania.

Potlač na balóniky vykonávame metódou sieťotlače. Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik je pri tlači nafúknutý, vďaka tomu sú logá a texty kvalitné a sýte.

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v rozmedzí klasicky 5 - 10 pracovných dní. Vieme však expresnú tlač s odosláním do 2 dní. Všetko záleží na dohovore so zákazníckym centrom.

 

Ponuka reklamnej potlače balónikov

 

 • jednofarebná tlač z jednej, dvoch alebo 4 strán
 • dvojfarebná tlač z jednej alebo dvoch strán
 • až štvorfarebná potlač
 • potlač balónika z piatich strán

 

Cenník reklamnej potlače balónikov

 

Cena balónika s reklamnou potlačou sa odvíja od typu a veľkosti zvolenej balóniky, počtu potlačených strán, počtu úžitkových farieb, a predovšetkým od počtu kusov. V tomto prípade teda nemožno stanoviť pevnú cenu. Avšak odporúčame objednávku potlače balónikov od tisíc kusov a viac, ceny sú potom ešte priaznivejšie. Samozrejme ale vykonáme potlač aj na menší počet kusov. Radi vám pomôžeme vybrať z mnohých tvarov a kvalitných farieb tú najlepšiu potlač. Nezáväzne a zadarmo vám vytvoríme ako návrh potlače, tak cenovú kalkuláciu. Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz , či telefonicky na +420 774 008 656 .

 

Fóliové balóniky - Digitálna tlač (plnofarebná)

 

Digitálna potlač je možná iba na biele fóliové balóniky v tvare kruhu alebo srdca. Potlač môže byť viacfarebná, ale okraje musia zostať vždy biele. Tlač je možná ako z jednej tak aj z oboch strán.

 

Objednanie potlače a technologický postup

 

Pokiaľ ste sa rozhodli pre potlač balónikov vašim logom, ale nedokážete si predstaviť, ako by všetko vyzeralo, stačí nám na email zaslať logo, či text. Radi vám pripravíme návrh potlače a spracujeme aj cenovú kalkuláciu podľa vášho dopytu. To všetko úplne bezplatne a bez povinnosti objednania.

Potlač na balóniky vykonávame metódou digitálnej tlače (pre série od 24 ks). Táto metóda vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Balónik pri tlači pevne priľne k tlačovej ploche, vďaka tomu sú texty kvalitné a sýte. 

 

Na ktoré balóniky tlačíme

 

 • Balónik 45 cm kruh biely (digitácia tlač od 24 ks)
 • Balónik 45 cm srdce biele (digitácia tlač od 24 ks)

  

Cenovú kalkuláciu nemožno 100% stanoviť dopredu. Po zaslaní všetkých potrebných údajov Vám vytvoríme predbežnú cenovú kalkuláciu. Na všetkom sa dá dohodnúť, vždy sa Vám budeme snažiť maximálne vyhovieť a venovať. Nutnosťou je zaslať grafický návrh v krivkách.

Určite nás neváhajte kontaktovať emailom info@balonkypraha.cz , či telefonicky na +420 774 008 656 .
Čím viac balónikov sa tlačí, tým je cena nižšia.

 

 

Odkaz

 

Za dobu našej existencie sme potlačili už pekný riadok balónikov, nižšie nájdete niektoré z našich prác.