Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA ZDARMA OD 65 EUR - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  Animatronic - Zrkadlo zlej kráľovnej - Snehulienka

  Výrobca: Amscan
  Animatronic - Zrkadlo zlej kráľovnej - Snehulienka je dokonalým doplnkom pre každú Halloween party alebo tematickú akciu. Tento animatronic je inšpirovaný klasickým príbehom o Snehulienke a zlej kráľovnej, čo ho robí skvelým doplnkom pre fanúšikov rozprávok aj hororov. Zrkadlo obsahuje senzor pohybu a pri aktivácii vydáva strašidelné zvuky a svetelné efekty. Je vyrobený z odolného a kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Velikost: 46 cm
  SKU: 669703610703
  Gtin: 0669703610703
  Dostupnosť: Posledné kusy skladom
  €332,30 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

  Animatronic - Zrkadlo zlej kráľovnej - Snehulienka je dokonalým doplnkom pre každú Halloween party alebo tematickú akciu. Tento animatronic je inšpirovaný klasickým príbehom o Snehulienke a zlej kráľovnej, čo ho robí skvelým doplnkom pre fanúšikov rozprávok aj hororov. Zrkadlo obsahuje senzor pohybu a pri aktivácii vydáva strašidelné zvuky a svetelné efekty. Je vyrobený z odolného a kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť.

  Velikost: 46 cm

  Čo je animatrónia? Technológia používaná na vytvorenie stroja, ktorý reprezentuje živú vec – „animuje“ alebo privádza postavy k životu.

  Štítky produktu