Luxusné obrúsky, vhodné na svadobnú dekoráciu stola ale aj narodeninové párty alebo inú oslavu. Veľkosť 40 x 40 cm, balenie 20 ks. Svojou pevnosťou a štruktúrou dokonale nahrádzajú textilné obrúsky a sú ideálne na slávnostné príležitosti. Obrúsky sú príjemné na dotyk a majú skvelé vlastnosti pre skladanie, sú pevné a vo vnútri hebké. Zostáva pevný aj za mokra.
Jemná lila šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná čierna šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlomodrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná fľaškovo zelená šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná medená šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná tmavá staroružová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlo ružová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná svetlohmlovo modrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná šalviová šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Jemná modrá šifónová stuha s ozdobným strapením, bude krásnym doplnkom pre svadobnú výzdobu alebo letnú párty. Šifónová stuha sa tiež hodí na balenie darčekov alebo na výrobu dekorácií. Balenie obsahuje 10 metrov stuhy o šírke 4 cm. Dodajte svojim dekoráciám nádych romantiky a nostalgie pomocou našich jemných šifónových stuh.
Nafukovacia mozaika, vďaka ktorej je možné vytvoriť dokonalé foto pozadia do fotokútiku. Mozaiku môžete použiť aj na iné dekorácie. Hodí sa na všetky typy osláv, ako je veľká oslava narodenín, firemné večierky a eventy ale aj na svadbách. Jemne ružová farba na jednej strane s matnou a na druhej pastelovou úpravou. Veľkosť 72 x 143 cm.
Saténová stuha v hrdzive oranžovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v šalviovo zelenej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v hmlavo modrej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha světle staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha vtmavej staroružové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v púdrovo ružovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v studene zlatej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,2 centimetra.
Saténová stuha v broskyňové farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií, kvetinových kytíc a samozrejme aj balenie darčekov. Možno ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček či kyticu. Dĺžka stuhy je 25 metrov a šírka 1,25 centimetra. Stuhy je možné tiež kombinovať s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočnej tabule.