Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA na výdajne GLS ZADARMO - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  Fóliový balónik hlava - Krava 61 cm

  Výrobca: Godan
  Nechajte sa uniesť do veselého sveta zvieratiek so skvelým fóliovým balónikom hlava - Krava! Tento roztomilý a originálny balónik je ideálny doplnok pre každú oslavu s témou zvieratiek zo statku alebo jednoducho len tak, pre radosť vašim deťom či priateľom. Fóliový balónik hlava - Krava o rozmere 61 cm je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a stabilitu tvaru. Balónik môžete nafukovať vzduchom aj héliom, čo z neho robí univerzálneho pomocníka pri dekorácii vašej oslavy. Navyše je 100% recyklovateľný, takže si môžete užiť radosť z balónika bez výčitiek ohľadom životného prostredia. Kombinujte fóliový balónik hlava - Krava s našimi ďalšími balónikmi a vytvorte úchvatný balónikový buket, ktorý bude stredobodom pozornosti na akejkoľvek akcii. Či už ide o narodeniny, tematickú párty alebo len tak pre potešenie, tento balónik určite urobí radosť všetkým prítomným.
  SKU: 8435102314700
  Gtin: 8435102314700
  Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
  €3,16 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

  Nechajte sa uniesť do veselého sveta zvieratiek so skvelým fóliovým balónikom hlava - Krava! Tento roztomilý a originálny balónik je ideálny doplnok pre každú oslavu s témou zvieratiek zo statku alebo jednoducho len tak, pre radosť vašim deťom či priateľom.

  Fóliový balónik hlava - Krava o rozmere 61 cm je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a stabilitu tvaru. Balónik môžete nafukovať vzduchom aj héliom, čo z neho robí univerzálneho pomocníka pri dekorácii vašej oslavy. Navyše je 100% recyklovateľný, takže si môžete užiť radosť z balónika bez výčitiek ohľadom životného prostredia.

  Kombinujte fóliový balónik hlava - Krava s našimi ďalšími balónikmi a vytvorte úchvatný balónikový buket, ktorý bude stredobodom pozornosti na akejkoľvek akcii. Či už ide o narodeniny, tematickú párty alebo len tak pre potešenie, tento balónik určite urobí radosť všetkým prítomným.

  Nenechajte si ujsť šancu urobiť z vašej oslavy nezabudnuteľný zážitok s fóliovým balónikom hlava - Krava!

  5 presvedčivých a persuasívnych odrážok s najväčšími benefitmi produktu:
  1. Originálny a roztomilý dizajn: Balónik v tvare hlavy kravy prináša veselú atmosféru a usmev na tvári všetkým prítomným.
  2. Univerzálne použitie: Balónik je možné nafukovať vzduchom aj héliom, čo umožňuje rôznorodé možnosti dekorácie.
  3. Kombinovateľnosť s ďalšími balónikmi: Vytvorte úchvatný balónikový buket pre dokonalú dekoráciu vašej oslavy.
  4. Kvalitný a odolný materiál: Fóliový balónik je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a stabilitu tvaru.
  5. 100% recyklovateľný: Urobte radosť sebe i svojmu okoliu s ohľadom na životné prostredie vďaka recyklovateľnosti balónika.

  Veľkosť: 61 cm.

  Balenie: 1 ks.

  Špecifikácie Produkty
  MateriálFólie
  Velikost fólie55 - 70 cm
  Štítky produktu