Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Konštrukcia na balónikovú dekoráciu - stojan v tvare srdca 78 cm

Výrobca: Godan
Plastová konštrukcia, ktorá je na stojane av tvare srdca na ktorú je možné vytvoriť balónikovú girlandu.
SKU: 5902973153064
Gtin: 5902973153064
Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
€10,04 s DPH
i h
Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

Praktický rám pre balóniky v tvare srdca vám umožní vytvoriť efektnú balónikovú dekoráciu bez použitia hélia. Priviažte balóniky na srdiečkovú obruč a vytvorte krásnu dekoráciu na Valentína, narodeniny, bábätko, svadbu a akúkoľvek inú príležitosť.

Stojan na balóniky je priehľadný, vďaka čomu je nenápadný. Vaša balóniková dekorácia predsa musí byť v centre pozornosti! Vytvorte pútavé girlandy, spojte rôzne balóniky dohromady a popustite uzdu svojej kreativite. Jeden rám a nekonečné nápady na balónové dekorácie.

Rám balónika si musíte zostaviť sami. Je to veľmi jednoduché a zvládne to každý. Ďalšou výhodou tohto riešenia je, že rám balónika ľahko zložíte a uskladníte na inú príležitosť. Nalejte vodu do stojana (v stojane je zátka), aby ste rám zaťažili a získali lepšiu stabilitu.

Balóniky na obrázku sú iba na náhľadové účely a nie sú súčasťou sady. V našom obchode nájdete perfektné balóniky pre výstavný stojan. Plastová konštrukcia, ktorá je na stojane av tvare srdca na ktorú je možné vytvoriť balónikovú girlandu.

Tvar: srdce
Priemer kolesa: 78 cm
Výška stojana s tyčou: 84 cm
Materiál: Plast
Farba: Transparentná
Počet kusov v balení: 1