Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Party darčeky pre dievčatá - 48 ks

Zábavný párty set darčeky pre dievčatá - 48 ks. Balenie obsahuje rôzne druhy doplnkov pre mladé parádnice ako sú náhrdelníky, náramky, sponky do vlasov, hrebienky, prstienky. Skvelý doplnok na detskú párty pre dievčatá.
227,30 Kč bez DPH
Výrobca: Amscan
SKU: 013051423926
Číslo dielu výrobcu: A-08
Gtin: 0013051423926
6 skladom
Termín dodania Tovar skladom je možné ihneď odoslať.
+ -

Zábavný párty set darčeky pre dievčatá - 48 ks. Balenie obsahuje rôzne druhy doplnkov pre mladé parádnice ako sú náhrdelníky, náramky, sponky do vlasov, hrebienky, prstienky. Skvelý doplnok na detskú párty pre dievčatá.

Tento set 48 hračiek je navrhnutý tak, aby potešil a inšpiroval mladú generáciu módnych nadšencov. Či už hľadáte prekvapenie pre detskú oslavu alebo chcete urobiť radosť svojim ratolestiam, tieto módne doplnky sú tou pravou voľbou!


1. 🌟 Štýlový dizajn: Každá z týchto hračiek je vyrobená s láskou k móde, dodajú vašim deťom šmrnc a rozjasnia ich každodenný život.

2. 🌈 Farebná rozmanitosť: Ponuka rôznych farieb umožňuje vašim deťom vybrať si svoj obľúbený odtieň alebo kombinovať viacero náramkov pre jedinečný vzhľad.

3. 💝 Ideálny darček: Tieto kúzelné hračky sú perfektným riešením ako drobný darček pre kamarátov, súrodencov alebo pre oslavy narodenín. Určite urobíte radosť každému dieťaťu!


4. 🎉 Veselé a zábavné: Detské hračky pre dievčatá sú skvelé nielen ako módny doplnok, ale aj ako hračka pre zábavu na detských večierkoch a stretnutiach.

Najväčšie benefity:

1. Štýlový dizajn - zaujmú oko a dodajú vašim deťom osobitý šmrnc.
2. Farebná rozmanitosť – možnosť kombinovať hračky podľa vkusu.
3. Ideálny darček - potešte svojich blízkych týmto originálnym prekvapením.
4. Veselé a zábavné - skvelé na oslavy alebo len tak pre radosť.
5. Bezpečné a pohodlné - kvalitný materiál vhodný aj pre citlivú detskú kožu.

Nenechajte si ujsť šancu obdarovať svoje malé parádnice týmto jedinečným a krásnym darčekom. Objednajte si náš set hračiek pre dievčatá ešte dnes a pridajte kvapku radosti do ich života!

 

balenie: 48 ks

Špecifikácie Produkty
Názov atribútu Hodnota atribútu
Materiál Plast