Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Sada na Balónovů girlandu čierno-zlatá - Amscan

Výrobca: Amscan
Sada pre výrobu balónové girlandy v čierno-zlatých farbách. Sada obsahuje 66 balónikov, obojstranné lepiace terčíky, pásku na balónkové girlandy. Set vystačí na najmenej 2 m balónové girlandy. Môžete si prikúpiť kusovej dekoračné balóniky z našej ponuky a girlandu si rozšíriť až na 4m, čo je dĺžka pásky na girlandu, ktorá je pribalená v sade.
SKU: 194099012386
Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
€23,96 s DPH
i h
Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

Balóny boli vždy základnou zložkou dekorácie pre každú príležitosť, však v poslednom čase balónové girlandy a balónové inštalácie explodovali ako balón. Dekoratéri začali rozvíjať prepracované, sofistikované a luxusné dekorácie, oblúky a art form foto-kútiky. Teraz si môžete vytvoriť štýlové balónové girlandy priamo na Vašej párty s využitím našich kvalitných a balónikové girlandových sád. Všetky myslenia, navrhovanie a styling boli vykonané pre váš jediný úlohu; naplniť a nafúknuť.

Sady obsahujú všetko, čo potrebujete k vytvoreniu profesionálnej girlandy o minimálnom rozmere 2 m. Každá sada obsahuje farebne ladené balóniky rôznych veľkostí 30x 13 cm, 28x 27 cm, 6x 21 cm, 2x 30 cm. Ďalej obsahuje 4m pásku na giurlandu a 1x platíčko gélových Lepik.

Za púhych 45 minút budete mať ohromujúci balónikovej girlandu v jednom z našich dizajnových farebných rozsahov pripravených byť hrdo vystavený ako úžasná dekorácia.

Sada obsahuje:

66 ks balónikov
pásku na Balónikové girlandu
obojstranné samolepiace terčíky
jednoduchý obrázkový návod

Štítky produktu