Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA na výdajne GLS ZADARMO - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  Tortová fontánka 18cm - 2 ks

  Výrobca: Godan
  Už žiadne nudné oslavy! Predstavujeme Tortovú fontánku 18cm - 2 ks, ktorá premení každú tortu na ohňostroj radosti a vzrušenia. Unikátna tortová fontánka prináša zábavu a atmosféru na každú oslavu či večierok. Zabudnite na obyčajné sviečky, ktoré len tajne dúfajú, že sa nerozplynú predtým, než ich oslávenec sfúkne. S touto fantastickou fontánkou budete mať istotu, že vaša oslava bude nezabudnuteľná!
  SKU: 5902973121582
  Číslo dielu výrobcu: A-05
  Gtin: 5902973121582
  Dostupnosť: Více než 100 ks skladom
  €1,84 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

  Už žiadne nudné oslavy! Predstavujeme Tortovú fontánku 18cm - 2 ks, ktorá premení každú tortu na ohňostroj radosti a vzrušenia.

  Unikátna tortová fontánka prináša zábavu a atmosféru na každú oslavu či večierok. Zabudnite na obyčajné sviečky, ktoré len tajne dúfajú, že sa nerozplynú predtým, než ich oslávenec sfúkne. S touto fantastickou fontánkou budete mať istotu, že vaša oslava bude nezabudnuteľná!

  Tortová fontánka je jednoduchá na použitie a bezpečná pre dospelých aj deti. Stačí ju zapichnúť do torty špičkou plastovým červeným koncom a horný okraj zapáliť. Počas niekoľkých sekúnd začne vytvárať efekt žiariacich a chrliacich iskier, ktoré okamžite oživia celý večer.

  Či už oslavujete narodeniny, výročie alebo inú špeciálnu udalosť, tortová fontánka určite urobí dojem na vašich hostí a bude stredobodom pozornosti.

  Nečakajte ani minútu dlhšie - objednajte si svoj balíček tortových fontánok ešte dnes a pripravte sa na oslavy plné zábavy, smiechu a nezabudnuteľných okamihov!

  5 presvedčivých a persuasívnych odrážok s najväčšími benefitmi produktu:

  1. Efekt žiariacich a chrliacich iskier vytvorí jedinečnú atmosféru na vašej oslave.

  2. Jednoduché použitie - stačí zapichnúť do torty a zapáliť.

  3. Bezpečný pre dospelých aj deti - nad horiacu fontánu nedávajte ruky, pri zlyhaní s fontánou 30 minút nemanipulujte a namočte ju do vody.

  4. Dokonale nahradí bežné sviečky - žiadne rozpustné voskové stopy na torte.

  5. Balenie obsahuje 2 ks tortových fontánok, takže máte dostatok zásob pre viac osláv alebo môžete použiť obe naraz pre ešte väčší efekt

  Štítky produktu