Elegantný sklenený svietnik 2v1 vhodný na čajovú aj vysokú sviečku. Nadčasový dizajn v čírom skle krásne doplní svadobný stôl aj sviatočné prestieranie.
Elegantná biela papierová rozeta s priemerom 45 cm je skvelá dekorácia na svadby, oslavy, detské párty aj tematické večierky. Jednoducho sa zavesí na stenu či strop.
Elegantná saténová stuha vo svetlom medovom odtieni s šírkou 50 mm a dĺžkou 25 metrov je ideálna na svadobné dekorácie, balenie darčekov aj tvorenie. Jemný lesk dodá noblesu každému detailu.
Ľahký šifónový behúň v jemne smotanovej farbe dodá každej oslave vzdušný a romantický vzhľad. Ideálny na svadby, oslavy aj štýlové brunche. Dĺžka 5 metrov, šírka 48 cm.
Luxusný zlatý behúň dodá vašemu stolu slávnostný lesk. Ideálny na svadby, vianočné večere, silvestra alebo elegantné narodeninové oslavy. Dĺžka 3 metre, šírka 36 cm.
Elegantný stříbrný behúň dodá vašemu slávnostnému stolu luxusný vzhľad. Skvele sa hodí na svadby, silvestrovské večierky alebo tematické oslavy s glamour nádychom. Dĺžka 3 metre, šírka 36 cm.
Elegantné biele šampusky z odolného plastu sú znovupoužiteľné a vhodné do umývačky. Štýlový doplnok pre svadby, oslavy aj vonkajšie akcie - bez starostí a rizika rozbitia.
Zlaté šampusky z odolného plastu sú znovupoužiteľné a vhodné do umývačky. Skvelé na svadby, narodeniny aj Silvester. Elegantný vzhľad bez rizika rozbitia, ideálny pre každú štýlovú oslavu.
Kvalitné bielé ubrousky z materiálu Airlaid pôsobia ako látkové, ale sú určené pre jednorazové použitie. Vhodné na svadby, večere aj slávnostné hostiny. Rozmer 40 × 40 cm, balenie 12 ks.
Saténová stuha v medovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií. Lze ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstoch pri rôznom dekorovaní alebo ako stužku na darček alebo kyticu. Stuhy je tiež možné kombinovať s menšími šírkami ako netradičnú svadobnú výzdobu sviatočnej tabule. Rozmer 38 mm x 25 m.
Saténová stuha v medovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií. Môžete ich použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krste pri rôznom dekorovaní alebo ako stužku na darček alebo kyticu. Stuhy je tiež možné kombinovať s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočnej tabule. Rozmer 3 mm x 50 m.
Saténová stuha v medovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií. Je možné ju použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček alebo kyticu. Stuhy je možné kombinovať aj s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočného stola.
Saténová stuha v medovej farbe na výrobu mašlí a rôznych dekorácií. Je možné ju použiť napríklad na svadbe, oslave narodenín, krstinách pri rôznom dekorovaní alebo ako stuhu na darček alebo kyticu. Stuhy je možné kombinovať aj s menšími šírkami ako netradičná svadobná výzdoba sviatočného stola.
Opakovateľne použiteľné látkové obrúsky v práškovej ružovej farbe vám pomôžu s vytvorením dekorácie na stôl pre slávnostné príležitosti a svadby. Materiál dobre drží tvar aj farbu. S rozmermi 35 × 35 cm sú ideálne pre slávnostné hostiny, svadby, záhradné párty alebo bežné stolovanie. Balenie obsahuje 25 ks.
Opakovateľne použiteľné látkové utierky v šalvějovej farbe, ktoré vám pomôžu s dekoráciou stola pre slávnostné príležitosti aj svadby. Kvalitný materiál, ktorý si udržiava tvar aj farbu. Dodajte svojmu prostrediu nádych elegancie a udržateľnosti s týmito šalvějovo zelenými látkovými utierkami. Vďaka svojim rozmerom 35 × 35 cm sú ideálne pre slávnostné hostiny, svadby, záhradné párty aj bežné domáce stolovanie. Balenie obsahuje 25 ks.
Biela papierová poháre vo veľkom balení 50 kusov bez potlače. Objem každého pohára je 280 ml. Ich výhodou je ekológia, bariéra je vytvorená na vodnej báze a sú preto vhodné nielen pre teplé nápoje, ale aj pre studené. Jednofarebný vzhľad im dodáva eleganciu. Poháre sú vyrobené z kvalitných materiálov, preto sú stabilné, pevné, neprepustia a navyše sú plne recyklovateľné.
Fóliové balonky v tvare krídiel, na doplnenie výzdoby fotokútika, krstov, svadby alebo divokého večierku. Krídla sú samostatné a každé má rozmer 104 x 60 cm. Dajú sa nafukovať iba vzduchom a k nim je pribalené brčko. Na pohodlné upevnenie na dekorácie alebo girlandu slúžia očká na okrajoch.
Vystreľovač konfiet umiestnených v lahvi sektu, naozaj. Skvelý doplnok k narodeninovej oslave, kde vytvoríte skutočný efekt prekvapenia. Veľkosť fľaše je 32 cm a po otočení spodnej časti vyletia von strieborné konfety vo forme hviezd.
Vystreľovacie konfety umiestnené v fliaši sektu, naozaj. Skvelý doplnok na oslavu narodenín, kde vytvoríte skutočný prekvapivý efekt. Veľkosť flaše je 32 cm a po otočení dolnej časti vyletia von zlaté konfety vo forme hviezd.