Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

DOPRAVA na výdajne GLS ZADARMO - Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00-15:00 info@balonkypraha.cz

Katalóg tovaru
  Menu Zavřít

  EKO Papierové kelímky Frozen 2 - Wind spirit 200ml, 8 ks

  Výrobca: Procos s.a.
  Pripravte sa na zábavu s našimi EKO Papierovými kelímkami Frozen 2 - Wind spirit! Tieto štýlové a ekologicky šetrné tégliky sú ideálnou voľbou pre tematickú oslavu alebo párty inšpirovanú obľúbeným animovaným filmom Ľadové kráľovstvo.
  SKU: 5201184938393
  Gtin: 5201184938393
  Dostupnosť: Více než 50 ks skladom
  €2,60 s DPH
  i h
  Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

  Pripravte sa na zábavu s našimi EKO Papierovými kelímkami Frozen 2 - Wind spirit! Tieto štýlové a ekologicky šetrné tégliky sú ideálnou voľbou pre tematickú oslavu alebo párty inšpirovanú obľúbeným animovaným filmom Ľadové kráľovstvo.

  Naše EKO Papierové kelímky Frozen 2 - Wind spirit nielenže vyzerajú skvele, ale tiež prispievajú k ochrane životného prostredia. Sú vyrobené z recyklovateľného papiera, čo znamená, že po použití ich môžete jednoducho recyklovať a znížiť tak svoju uhlíkovú stopu.

  S kapacitou 200 ml sú tieto tégliky ideálne pre detské aj dospelé nápoje. Či už ide o osviežujúcu limonádu alebo teplý čaj, tieto tégliky sú pripravené splniť svoju úlohu. Navyše, s balením obsahujúcim 8 ks, budete mať dostatok kelímkov pre všetkých svojich hostí.

  Nechajte sa uniesť do kúzelného sveta Ľadového kráľovstva a urobte z vašej párty nezabudnuteľný zážitok s našimi EKO Papierovými kelímkami Frozen 2 - Wind spirit!

  5 presvedčivých a persuasívnych odrážok s najväčšími benefitmi produktu:

  1. Štýlový dizajn: Tégliky sú navrhnuté s motívom obľúbeného animovaného filmu Ľadové kráľovstvo, čo dodá vašej párty jedinečný a atraktívny vzhľad.
  2. Ekologicky šetrné: Vyrobené z recyklovateľného papiera, tieto tégliky prispievajú k ochrane životného prostredia a znižujú uhlíkovú stopu.
  3. Univerzálne použitie: S kapacitou 200 ml sú tieto tégliky ideálne pre detské i dospelé nápoje, či už ide o osviežujúcu limonádu alebo teplý čaj.
  4. Dostatočné množstvo: Balenie obsahuje 8 ks téglikov, čo zaisťuje dostatok nápojového servisu pre všetkých vašich hostí.
  5. Skvelý doplnok pre tematickú párty: Tieto tégliky sú perfektným doplnkom pre oslavu alebo párty inšpirovanú Ľadovým kráľovstvom, ktorá zaujme vašich hostí a urobí z vašej akcie nezabudnuteľný zážitok.

  Rozmer: 200ml
  Balenie: 8 ks.

  Špecifikácie Produkty
  MateriálPapír