Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Papierová dekorácia - Anjel, 24 cm

Nechajte svoju lásku visieť vo vzduchu s našimi Papierovými dekoráciami - Anjel, 24 cm! Tieto očarujúce závesné dekorácie sú perfektným riešením pre tých, ktorí chcú dodať svojim oslavám a udalostiam nádych romantiky a pohody. Využijete ho pri oslave narodenia dieťaťa, krstinách, babyshower. Hodí sa na svadbu ale aj ako Vianočná dekorácia.
172,70 Kč bez DPH
Výrobca: Party Deco
SKU: 5904555012448
Číslo dielu výrobcu: D-13
Gtin: 5904555012448
48 skladom
Termín dodania Tovar skladom je možné ihneď odoslať.
+ -

Anjel je vyrobený z kvalitného papiera a starostlivo navrhnuté tak, aby bolo ľahké, odolné a ľahko sa zavesilo za pútko. Tým pádom nebudete mať žiadne starosti s montážou či demontážou dekorácií.

Papierové dekorácie Anjel sú ideálnym spôsobom, ako vyjadriť svoj vkus a lásku k detailom. A čo je najlepšie? Sú dostupné za bezkonkurenčnú cenu! Takže neváhajte a objednajte si tieto úchvatné dekorácie ešte dnes!

 

5 presvedčivých odrážok:

1. Univerzálne použitie: Papierová dekorácia - Anjel, 24 cm sú ideálne na rôzne príležitosti - od valentínskych osláv po svadby a plesy.

2. Ľahká montáž: Vďaka zaveseniu na pútko môžete tieto dekorácie ľahko umiestniť kamkoľvek vo vašej miestnosti bez toho, aby ste museli tráviť hodiny zložitou inštaláciou.

3. Kvalitný materiál: Každý anjel je vyrobený z odolného a ľahkého papiera, čo zaručuje dlhú životnosť a krásny vzhľad.

4. Estetický efekt: Tieto dekorácie dodajú vašej oslave nielen romantickú atmosféru, ale aj vizuálne obohatia priestor a upútajú pozornosť hostí.

5. Skvelá cena: Našu Papierovú dekoráciu - Anjel, 24 cm ponúkame za atraktívnu cenu, takže si ich môže dovoliť každý, kto chce urobiť svoju udalosť nezabudnuteľnú!

 

Veľkosti: 24 cm

Balenie: 1 ks

Špecifikácie Produkty
Názov atribútu Hodnota atribútu
Farba
 
Materiál Papír