Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Sada helium a balóniky - Batman

Nechajte hovoriť balóniky, pretože kúzlo a ľahkosť balóna nenechajú nikoho ľahostajným. Táto sada s balónovým plynom je ideálna pre výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo tematickej párty pre veľkých fanúšikov obľúbenej série. Nádhernej výzdobe a úspešnej tematickej párty už nič nestojí v ceste. Nechajte rozžiariť oči svojho oslávenca a jeho hostí.
1 181,00 Kč bez DPH
Výrobca: Party Factory
SKU: 4260771340071
Gtin: 4260771340071
7 skladom
Termín dodania Tovar skladom je možné ihneď odoslať.
+ -

Kompletné balenie pestrého balónika
Prineste svoju obľúbenú postavu domov s balónikmi a usporiadajte vlastnú superhrdinskú párty! 3 fóliové balóniky majú každý priemer 45 centimetrov, latexové balóniky majú každý priemer 25 centimetrov. Balóniky sú ideálne na výzdobu narodeninového stola. Súprava obsahuje aj 200 litrovú jednorazovú balónovú plynovú fľašu s vhodným plniacim ventilom a 100 metrov bielej balónovej šnúry. To vám určite poskytne wow efekt.

Otvárací ventil je potrebné úplne otvoriť, aby ste zabránili zbytočnému úniku hélia.

Upozorňujeme, že po prvom otvorení fľaše môže malé množstvo uchádzať aj po úplnom uzavretí ventilu.

Možno plniť héliom alebo vzduchom
Balóniky sú dodávané nenaplnené a je možné ich behom chvíľky nafúknuť dodaným héliom. Otvor balónika jednoducho nasadíte na ventilček dodaný s plynovou fľašou, ľahko ho ohnete smerom dole a balónik sa naplní takmer automaticky. Fóliové balóniky lietajú niekoľko dní, latexové dokonca až 10 hodín, takže si ich užite obzvlášť dlho.

Sdada obsahuje:

Héliová fľaša - 200 litrov hélie
9 x balónik
Stuha
Plniaci ventil

Štítky produktu