Hľadanie
Zobraziť ceny vrátane dane

Rýchly kontakt: PO-PIA 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Sada helium a balóniky - Liga Spravodlivosti

Výrobca: Party Factory
Nechajte hovoriť balóniky, pretože kúzlo a ľahkosť balóna nenechajú nikoho ľahostajným. Táto sada s balónovým plynom je ideálna pre výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo tematickej párty pre veľkých fanúšikov obľúbenej série. Nádhernej výzdobe a úspešnej tematickej párty už nič nestojí v ceste. Nechajte rozžiariť oči svojho oslávenca a jeho hostí.
SKU: 4260771340088
Gtin: 4260771340088
Dostupnosť: Více než 10 ks skladom
€60,02 s DPH
Vaša cena: €54,62 s DPH
i h
Termín dodania: Zboží skladem je možné ihned vyzvednout nebo odeslat.

Kompletné balenie pestrého balónika
Každý z 3 fóliových balónikov má priemer 45 centimetrov a ukazuje všetkých členov Ligy spravodlivosti. Červené a modré latexové balóniky, každý s priemerom 25 centimetrov, ukazujú komické úryvky zo vzrušujúcich príbehov superhrdinov. Farebné balóniky sú ideálne na výzdobu narodeninového stola. Súprava obsahuje aj 200 litrovú jednorazovú balónovú plynovú fľašu s vhodným plniacim ventilom a 100 metrov bielej balónovej šnúry. To vám určite poskytne wow efekt.

Otvárací ventil je potrebné úplne otvoriť, aby ste zabránili zbytočnému úniku hélia.

Upozorňujeme, že po prvom otvorení fľaše môže malé množstvo uchádzať aj po úplnom uzavretí ventilu.

Možno plniť héliom alebo vzduchom
Balóniky sú dodávané nenaplnené a je možné ich behom chvíľky nafúknuť dodaným héliom. Otvor balónika jednoducho nasadíte na ventilček dodaný s plynovou fľašou, ľahko ho ohnete smerom dole a balónik sa naplní takmer automaticky. Fóliové balóniky lietajú niekoľko dní, latexové dokonca až 10 hodín, takže si ich užite obzvlášť dlho.

Sdada obsahuje:

Héliová fľaša - 200 litrov hélie
9 x balónik
Stuha
Plniaci ventil

Štítky produktu